Działalność klubu w Kwietniu 2020

Działalność klubu w Kwietniu 2020

Kochani, mamy dla Was komunikat:

Sytuacja epidemiologiczna i związane z nią ograniczenia uniemożliwiają nam w tej chwili wspólne trenowanie na sali, w normalnym trybie. Chcemy jednak nieprzerwanie rozwijać naszą pasję i wiemy, że nawet w tym trudnym czasie jest to możliwe. Dlatego w kwietniu przenosimy całą naszą działalność do przestrzeni internetowej.

Jak będziemy działać:
• Na fanpejdżu będą się pojawiały materiały treningowe dla dzieci i grup starszych
• Będą to treningi wzmacniające z elementami capoeira, materiały muzyczne, treści edukacyjne – zadbamy o ich różnorodność
• Zajęcia online będziemy przygotowywać w taki sposób, aby każdy z Was mógł w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, na niewielkiej przestrzeni w domu, poćwiczyć, wzmocnić się i utrzymać kondycję fizyczną – będzie potrzebna, gdy już wrócimy do trenowania w trybie grupowych spotkań na sali

Nasz klub utrzymuje się jedynie ze składek członkowskich. Ustaliliśmy składkę minimum – w kwietniu jest to 40 złotych. To minimalna opłata dzięki której jako Klub jesteśmy w stanie pokryć stałe zobowiązania – skarbowe, ubezpieczeniowe i księgowe. Prosimy Was o wpłaty do 10 kwietnia – osoby opłacające tę składkę minimum zachowają w ten sposób wszystkie przywileje członka Klubu, w tym także możliwość zmiany stopnia w przyszłości.

To nie wszystko! Mamy także opcję „ekstra”.

Oprócz treningów, które będą pojawiały się regularnie tutaj, chcemy Wam zaproponować także możliwość dodatkowych treningów online – w formie „live” oraz w formie przygotowanych wcześniej materiałów. Dla wszystkich osób chcących trenować dodatkowo w takiej formie miesięczna składka wynosi 80 zł. Dodatkowe zajęcia ruszą, jeśli zbierzemy minimum 5 osób chętnych.

Jak się zgłosić?

• Grupa młodzieżowo – dorosła: zgłaszajcie się na naszej grupie facebookowej https://www.facebook.com/groups/450951681636313/ ( Capoeira Camangula Gdańsk )
• Rodzice, którzy chcieliby otrzymywać raz w tygodniu dodatkowy trening specjalnie przygotowany dla dzieci – dajcie nam proszę znać tutaj w komentarzu lub skontaktujcie się bezpośrednio z instruktorem. Dodatkowe materiały dla dzieci powstaną, jeśli zbierzemy minimum 5 chętnych.

Numer Konta do wpłat składki miesięcznej:
Uczniowski Klub Sportowy Capoeira Camangula
10 1140 2004 0000 3102 7910 3472
Ul. Trakt Św Wojciecha 328
80-001 Gdańsk
*W tytule przelewu wpisz proszę imię i nazwisko osoby trenującej