Poznaj naszych trenerów

KAMIL NIEMIEC

Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego o specjalności ćwiczenia korekcyjne oraz instruktorem rekreacji ruchowej – specjalizacja samoobrona.

Capoeira ćwiczy od 16 lat. Posiada stopień Instrutor (trzeci stopień instruktorski). W 2007 roku odbył szkolenie capoeira w Brazylii. W akademii capoeira w Gdańsku prowadzi zajęcia dla grupy początkującej, zaawansowanej i zajęcia z dziećmi oraz treningi akrobatyczne.

BOGDAN JANIAK

Nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona.

W 2006 roku szlifował capoeira w Brazylii. Z capoeira związany jest od 18 lat, posiada 4. stopień instruktorski (Estagiario Professor). W akademii capoeira w Gdańsku prowadzi zajęcia z grupą dzieci oraz z dorosłymi, a także treningi akrobatyczne.

 

Capoeira Gdańsk

MICHAŁ ALCHIMOWICZ

Trener fitness i dietetyki.

Capoeira ćwiczy od 13 lat, posiada 6. stopień uczniowski. W 2013 roku w Hamburgu z ręki Mestre Nem otrzymał stopień Monitora. W Gdańsku zajmuję się pracą z najmłodszymi adeptami.

Capoeira nauczyła mnie, że w życiu nie chodzi o to, żeby zawsze wygrywać. Nauczyła mnie, jak się podnieść, kiedy się upadnie. Swoim uczniom - oprócz uśmiechu i dyscypliny - staram się przekazać, że najważniejsza jest wiara w siebie oraz wytrwałość. Na naszych treningach panuje bardzo proste przekonanie. Mówi ono: „ale jest fajnie!”. Do zobaczenia na treningu!

Komentowanie jest wyłączone